Onvo Elektrikli Scooter Özellikleri ve Fiyatı

Kagan Dogramacıoglu
3 min readJan 12, 2022

--

Onvo Elektrikli Scooter Özellikleri ve Fiyatı
Yerli olarak üretim yapan markalardan bir tanesi olarak Onvo her geçen gün yükselen bir isim olarak dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Televizyondan sonra Onvo elektrikli scooter üretimine de başladı. Oldukça önemli özellikler ile donattıkları bu aracı alan müşteriler problem yaşamadan uzun yıllar kullanabiliyorlar. Şimdi sizler için bu scooter aracın gerekli olan tüm bilgilerini aktarmaya çalışacağız. Onvo elektrikli scooter özellikleri ve fiyatı neler? Birlikte bakalım.
Onvo Elektrikli Scooter Batarya Özellikleri Nelerdir?
Her scooter farklı batarya özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Bu markanın batarya voltajı ise oldukça önemli seviyelerde bulunuyor. Tam olarak 36V olarak müşterilere sunulan bu scooter, 8Ah gibi bir batarya akımını da üretiyor. Bu rakamın normal seviyelerde olduğunu söyleyebiliriz. En dikkat çeken özelliği 20 derece gibi bir açıyı hiç zorlanmadan çıkabilmesidir. Şarj süresi ise 5 saat olarak belirtilmiştir.

Onvo Elektrikli Scooter Motor Özellikleri Nelerdir?
Onvo elektrikli scooter OV-007 özellikleri arasında en dikkat çekeni hızıdır. Tam olarak 30 km/s gibi iyi bir hıza çıkabilen bu araç 350W motor gücüne sahiptir. Bununla birlikte en fazla yapabildiği menzil ise 30 km olarak açıklanıyor. Bu değerler diğerlerine göre bakıldığında ilgi çekme açısından gayet iyi diyebiliriz. Üstelik bu motor gücü ile birlikte maksimum 150 kg taşıma kapasitesi de kullanıcılara eşlik ediyor.
Onvo Elektrikli Scooter Diğer Özellikleri Nelerdir?
Sizler için motor ve batarya özelliklerine detaylı bir şekilde değindik. Bu özellikler dışında pek çok farklı özelliklerde scooter içerisinde yer alıyor. Şimdi bu özelliklere hep birlikte göz atalım. Diğer özellikler ise şu şekildedir;

— Tekerlek tipi dolgu şişme,
— Lastik ebatı 8 inç,
— Katlanabilme özelliği mevcut,
— Fren teknolojisi elektronik,
— Arka fren kampana,
— Ön fren elektronik,
— 3 adet farklı sürüş modu (Eko, orta ve spor),
— Güvenli sürüş sistemi (Zil, fren lambası ve ön far),
— IP54 koruma,
— Gövde malzemesi alüminyum,
— Siyah renk seçeneği,
— Ağırlığı 17 kg,
— Anahtar ile çalışma,
— LED ekran,
— Hız sabitleyici sistem,

Bu özelliklere rağmen Onvo OV-007 en ucuz şekilde müşterilere sunuluyor. Fiyat ile birlikte performans aralığına önem verenler bu markayı daha detaylı inceleyebilirler.
Onvo OV-007 Scooter Fiyatı Ne Kadar?
Scooter fiyatına göz attığımızda müşteri açısından kabul edilebilir rakamlar dikkatimizi çekiyor. Güvenli sürüş ve önemli özellikleri göz önünde bulundurursak bu fiyat etiketleri gayet normal olarak kabul edilebilir. Elektrikli scooter fiyatı 4.710 TL ile 7.000 TL arasında satışa sunuluyor. Bu konu hakkında internet üzerinden daha detaylı olarak araştırma yapılması mümkündür.

Onvo OV-007 Scooter Alınır mı?
Birçok scooter için göz attığımızda OV-007 dikkat çekmeyi başaran nadir isimlerden bir tanesidir. Sürüş keyfi ve rahatlık açısından durumunun üst seviyelerde bulunması gayet memnun edici türden. Onvo elektrikli scooter almak isteyen kişiler bahsetmiş olduğumuz özellikleri diğerleri ile eşleştirerek kalitesini görebilirler. Şehir içinde hangi şartlarda olursa olsun kullanılabilmesi adına üretilen bu scooter ile uzun yıllar tecrübe kazanabilirsiniz.

Ayrıca müşterilerin en çok çekindiği konulardan bir tanesi yedek parça bulamamaktır. Fakat bu markanın yedek parça konusunda da müşterilerine problem yaşatmadığını belirtebiliriz. Ek olarak belirtirsek garanti süresi kapsamında olan araçlar her zaman ücretsiz şekilde tamirat görüyor.
Onvo Markası Kim Tarafından Kurulmuştur?
Önemli yere sahiplik eden bu marka Mehmet Atmaca öncülüğünde kurulmuştur. TV sektöründe yükselmesinin yanı sıra elektrikli scooter araçları açısından da önemli bir yere sahiplik ediyor. Üretmiş oldukları tüm ürünlerde kaliteli malzemeler kullanılmasının yanı sıra halkı memnun edici fiyatları da gayet dikkatleri üzerine topluyor.

--

--

Kagan Dogramacıoglu